Dorota Karczewska

dorotaDOROTA KARCZEWSKA

Specjalista w zakresie kreacji marek i produktów.

Współpracuje jako freelancer z firmami i agencjami reklamy z kraju i zagranicy. Poprzez udział w międzynarodowych konkursach nawiązała współpracę ze światowymi korporacjami jako grafik/designer. Od 2000 roku zajmuje się realizacją działań ukierunkowanych na budowanie wizerunku instytucji i przedsiębiorstw. Dotychczas współpracowała przy około 300 kampaniach promocyjnych bezpośrednio dla agencji reklamowych oraz jako niezależny konsultant. Twórca agencji reklamowej: vnl-media.pl.

Specjalizuje się w komputerowej grafice wydawniczej i reklamowej.

Inicjatorka dialogu o potrzebie  rozwoju człowieka w zgodzie z naturą, który był źródłem utworzenia Fundacji Przyszłości Obszarów Chronionych – Instytut Kronenberga.

Ukończyła specjalistyczne kursy i szkolenia dotyczące harmonijnego rozwoju człowieka, medytacji i relaksacji. Pasjonuje się procesami samodoskonalenia się poprzez zwiększenie wykorzystywania potencjału mózgu. Propagatorka reform w systemie edukacji.

  • Zainteresowania: chemia organiczna, fizyka kwantowa, edukacja na zasadach demokratycznych, medycyna niekonwencjonalna,  rozwój potencjału człowieka.
    Motto: Kiedy nauczysz się płynąć zupełnie bez żadnego oporu, zgodnie z wewnętrznym twórczym ruchem, to znaczy, że trafiłeś do domu. B. A. Brennan

Comments are closed