Artykuły poświęcone IV MKN „Turystyka na Obszarach Przyrodniczo Cennych”

W listopadowym, 184 numerze Podlaskiego Managera opublikowano artykuł poświęcony przebiegowi i efektom IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Turystyka na Obszarach Przyrodniczo Cennych”, która odbyła się w Białowieskim Parku Narodowym w dniach 7-8 września 2017 roku. Publikacja przedstawia główne tematy prezentacji naukowych, rezultaty debat ekspertów oraz relację z uroczystej Gali Nagrody Kronenberga. Organizatorami tego najważniejszego wydarzenia naukowego poświęconego tematyce zrównoważonego rozwoju obszarów cennych przyrodniczo były: Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej w Hajnówce oraz Instytut Kronenberga.

W tym samym numerze Podlaskiego Managera znalazł się też wywiad pt. „Białowieża – Moje miejsce na Ziemi” z panem Michałem Drynkowskim, właścicielem Restauracji Carska w Białowieży i jednocześnie laureatem  ubiegłorocznej Nagrody Kronenberga  Pan Michał Drynkowski opowiada w nim historię rewitalizacji obiektów dawnej stacji Białowieża Towarowa i przedstawia proces tworzenia unikatowego w skali kraju przedsięwzięcia biznesowego jakim jest Restauracja Carska.
W wywiadzie znajdziemy też odpowiedź na pytanie: czym dla laureata nagrody Kronenberga jest Białowieża i Puszcza Białowieska: link do artykułu w Podlaskim Managerze.

Comments are closed